The HGR Sales Team

Sakatu helbide elektronikoaren on zure HGR salmentak ordezkaria harremanetan jartzeko.


Jared Donnelly
Jared Donnelly
Sales Rep

Telefonoa:
216 906--4002
(866) 447-7117 luz. 239

email:
jdonnelly@hgrinc.com

Harremanetan (izena Sales Rep of)



Zure izena*
Zure helbide elektronikoa*
Berretsi helbide elektronikoa*
Zure telefono zenbakia
Enpresaren izena
Zure mezua*

Frank Villa
Frank Villa
Elebidunak Salmentak Rep

Telefonoa:
216 905--0060
(866) 447-7117 luz. 230

email:
FVilla@hgrinc.com

Harremanetan (izena Sales Rep of)



Zure izena*
Zure helbide elektronikoa*
Berretsi helbide elektronikoa*
Zure telefono zenbakia
Enpresaren izena
Zure mezua*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Sales Rep

Telefonoa:
216 630--5692
(866) 447-7117 luz. 228

email:
apringle@hgrinc.com

Harremanetan (izena Sales Rep of)



Zure izena*
Zure helbide elektronikoa*
Berretsi helbide elektronikoa*
Zure telefono zenbakia
Enpresaren izena
Zure mezua*

Nicole Foster
Nicole Foster
Sales Rep

Telefonoa:
216 386--6634
(866) 447-7117 luz. 212

email:
nfoster@hgrinc.com

Harremanetan (izena Sales Rep of)



Zure izena*
Zure helbide elektronikoa*
Berretsi helbide elektronikoa*
Zure telefono zenbakia
Enpresaren izena
Zure mezua*

Harremanetan (izena Sales Rep of)



Zure izena*
Zure helbide elektronikoa*
Berretsi helbide elektronikoa*
Zure telefono zenbakia
Enpresaren izena
Zure mezua*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Sales Rep

Telefonoa:
216 970--4940
(866) 447-7117 luz. 210

email:
pgasparro@hgrinc.com

Harremanetan (izena Sales Rep of)



Zure izena*
Zure helbide elektronikoa*
Berretsi helbide elektronikoa*
Zure telefono zenbakia
Enpresaren izena
Zure mezua*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Sales Rep

Telefonoa:
216 906--9356
(866) 447-7117 luz. 209

email:
tom@hgrinc.com

Harremanetan (izena Sales Rep of)



Zure izena*
Zure helbide elektronikoa*
Berretsi helbide elektronikoa*
Zure telefono zenbakia
Enpresaren izena
Zure mezua*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Sales Rep

Telefonoa:
216 906--3273
(866) 447-7117 luz. 240

email:
mmichaels@hgrinc.com

Harremanetan (izena Sales Rep of)



Zure izena*
Zure helbide elektronikoa*
Berretsi helbide elektronikoa*
Zure telefono zenbakia
Enpresaren izena
Zure mezua*

Steve Fischer
Steve Fischer
Sales Rep

Telefonoa:
216 906--2755
(866) 447-7117 luz. 231

email:
steve@hgrinc.com

Harremanetan (izena Sales Rep of)



Zure izena*
Zure helbide elektronikoa*
Berretsi helbide elektronikoa*
Zure telefono zenbakia
Enpresaren izena
Zure mezua*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

Telefonoa:
(866) 447 7117-
email:
jfrischkorn@hgrinc.com

Ez dute salmenta FONDOA?

Mesedez, jarri harremanetan Sales Manager Jon Frischkorn.

Harremanetan (izena Sales Rep of)







Zure izena*
Zure helbide elektronikoa*
Berretsi helbide elektronikoa*
Zure telefono zenbakia
Enpresaren izena
Item kopurua
Zure mezua*

Harremanetan (izena Sales Rep of)







Zure izena*
Zure helbide elektronikoa*
Berretsi helbide elektronikoa*
Zure telefono zenbakia
Enpresaren izena
Item kopurua
Zure mezua*